Vystoupení v ivančické nemocnici

Ve čtvrtek 20. prosince proběhlo v hale ivančické nemocnice vánoční vystoupení, tentokrát v podání dětí ze Základní školy Němčice a s instrumentálním doprovodem učitelek školy. Pacientům i zaměstnancům zpěváci zpříjemnili předvánoční čas několika písněmi a básničkou a popřáli hezké prožití Vánoc. Po společném vystoupení se děti rozdělily do menších skupinek a vždy s učitelkou, která je doprovázela hrou na nástroj, se vydaly s koledami potěšit i ležící pacienty na odděleních LDM. Mnozí pacienti se ke zpěvu dětí připojili a bylo evidentní, že jim návštěva udělala radost, což bylo hlavním cílem. Možná, že malí školáci také získali lepší vhled i na jiné stránky života a posílí to jejich empatii.

VIDEO zde