Soutěž v řešení SUDOKU

Ve čtvrtek 18. října 2018 se pro žáky 2. – 5. tříd konala matematická soutěž v SUDOKU. Každý, kdo rád luští, se mohl přihlásit a bojovat o krásné ceny. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií – 2. třída a 3. - 5. třída. Úkolem všech v každé kategorii bylo vyřešit co nejvíce SUDOKU během 30 minut. Žáci si mohli vybrat různě obtížné příklady, lehké za 2 body, těžší za 4 body a nejtěžší za 6 bodů. Záleželo také na taktice, jaké kdo zvolil úkoly. Vítězem se stal ten nejúspěšnější řešitel s největším počtem bodů.

Soutěže se celkem zúčastnilo v obou kategoriích 23 žáků. Všichni byli moc šikovní a zaslouží si velkou pochvalu za předvedené výkony.

Těmi nejlepšími luštiteli se nakonec v mladší kategorii stali: 1. místo - Kristýna Feithová, 2. místo - Lukáš Urban, 3. místo - David Sedlák

Ve starší kategorii se o vítězi rozhodlo až v závěrečném luštění při shodném počtu bodů. 1. místo obsadil Daniel Dočár z 4. A, 2. místo David Zajíček také za 4. A a 3. místo Jiří Smolík z 5. A.

Vítězům gratulujeme a všem přejeme radost z matematiky a řešení SUDOKU!


Soutěž v řešení SUDOKU