Praha 2021 - projekt mimo školu

Ve středu 22. září 2021 už v 5:30 ráno se žáci 5. A a jejich rodiče vydali na výlet do Prahy, aby se podívali na různé památky. Každý z žáků měl připravenou nějakou zajímavost o své památce, stal se z něj na chvíli průvodce Prahou.

Viděli jsme Karlův most, Zlatou uličku, Loretu, Pražský hrad, Národní muzeum, Prašnou bránu, Týnský chrám, chrám sv. Mikuláše, chrám sv. Víta, Daliborku, Orloj. Navštívili Staroměstskou radnici, kde jsme měli z věže výhled na celou Prahu, a dokonce jeli lodí po řece Vltavě.

Zkrátka, děti, rodiče i učitelky měli zážitek! 5. třída měla také radost, že v Praze zašli do McDonaldʹs. Určitě se všichni přiučili něco nového.

Domů se vrátili až pozdě večer a další den byla celá 5. třída pořádně unavená, ale všichni se shodli, že si to parádně užili!

Terezka Pipalová, 5. A


Praha 2021