Olympiáda školních družin 2022

Kdo z mladých sportovců by nechtěl zažít slavnostní zahájení, přísahu sportovců, nástup výprav, či slavnostní ceremoniál. Všechny atributy olympijských her, na které se nezapomíná. To všechno děti mohly prožít ve středu 8. června na Olympiádě školních družin v Oslavanech, kde bojovalo sedm týmů v disciplínách ve sprintu na 50m, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem, skákání v pytli, v běhu na 300m a ve štafetě 5x50m.

Reprezentovali nás: Klaudie Holasová, Tobiáš Čech, Bryan Bém, Vítek Peterka, Adam Pokorný, Elisabeta Horáková, Tereza Obršlíková, Filip Feith, Kristina Feithová, Daniel Hybler, Lukáš Urban a David Zajíc.

Děkuji účastníkům za vzornou reprezentaci naší školy a za vybojování 1. místa, organizátorům za hladký průběh akce, za velký pohár, medaile, sladké a krásné odměny, které našim mladým sportovcům udělaly velkou radost.


Olympiáda školních družin 2022