Minipřehazovaná - okrskové kolo 2018

Žáci 5. A se zúčastnili okrskového kola turnaje v minipřehazované. Soutěže se zúčastnilo 8 družstev v kategorii chlapců a 8 družstev v kategorii dívek.

Bojovali jsme se školami ZŠ TGM Ivančice, ZŠ Oslavany, ZŠ Neslovice, ZŠ Bratčice a ZŠ Vl. Menšíka Ivančice. Naše 'dívčí' 5. A vytvořila dvě družstva dívek Němčice A a Němčice B

a jedno družsto chlapců. Po základních bojích ve skupinách se všechna tři naše družstva umístila ve skupinách na druhém místě. Chlapci ve finále o 1. místo hráli nejprve se žáky ZŠ TGM Ivančice, které s přehledem porazili a poté se ZŠ Oslavany, kde vyhráli o jeden míč. Obě družstva děvčat bojovala se žákyněmi se ZŚ Vl. Menšíka. Obě naše družstva prohrála a pak holky proti sobě hrály o 3. místo.

A jaké jsou tedy celkové výsledky?

Chlapci: 1. místo ZŠ Němčice

2. místo ZŠ Oslavany