Mc Donald´s Cup, 4. - 5. třída

Ve středu 24. dubna 2019 se konalo okrskové kolo celostátní soutěže ve fotbale Mc Donald´s Cup kategorie žáků 4. a 5. tříd. O postup do dalšího kola přijelo bojovat 7 týmů z okolních škol – ZŠ TGM Ivančice, ZŠ Neslovice, ZŠ Moravany, ZŠ Ořechov, ZŠ Oslavany, ZŠ Dolní Kounice a my, ZŠ a MŠ Ivančice – Němčice.

Naše družstvo ve složení - Jiří Smolík, Jakub Jakubec, Filip Zajíček, Honzík Kroutil, Honzík Šrámek, Štěpán Vašulín, Vojta Lukášek, Pavel Fajmon a Martin Pokorný - bez jediné prohry vyhrálo svoji skupinu a postoupilo do finále. Zde jsme se utkali s týmem ZŠ Ořechov, kterému jsme po velkém boji podlehli 3:2.

Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za pěkný fotbal a odměnou jim byly stříbrné medaile. Moc gratulujeme!!!

Mc Donald´s Cup, 4.-5. třída