Krajské finále turnaje AŠSK ve vybíjené

Vítězství v kraji!!!

V úterý 17. května 2022 se v Brně konalo krajské finále turnaje AŠSK ve vybíjené pro žáky 4. a 5. tříd ZŠ – otevřená kategorie.

Družstvo naší školy ve složení Lukáš Urban, Kristina Feithová, Natálie Střelcová, Jakub Muzikář, Šimon Zídka, Matěj Kožíšek, Jan Čermák, David Sedlák, Robin Peterka, Adam Horký, Filip Feith, David Zajíc a Jakub Ryška se do finálového turnaje probojovalo po vítězství v okrskovém a potom i okresním kole.

Do krajského finále postoupilo celkem 5 družstev, 5 vítězů okresních kol – ZŠ Brno Pastviny, ZŠ Znojmo – Přímětice, ZŠ Vyškov, ZŠ Hodonín a my ZŠ Ivančice – Němčice. Hrálo se každý s každým , hrací doba 2x 7 minut, podle pravidel AŠSK pro vybíjenou.

I přes první prohru se ZŠ Hodonín jsme dokázali v dalších utkáních porazit všechny soupeře. Při závěrečném sčítání bodů, kdo bude vítěz, to rozhodčí neměli vůbec jednoduché.

Naše radost byla nakonec obrovská! Vyhráli jsme! Jsme vítězové Jihomoravského kraje ve vybíjené!!!

Velká gratulace a poděkování všem reprezentantům naší školy!


Krajské finále turnaje AŠSK ve vybíjené