INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ

Vážení rodiče, k zápisu do MŠ využijme letos aplikaci Školka v mobilu. Z  následujících odkazů si vyberete MŠ, kam hodláte Vaše dítě přihlásit.  Budete přesměrováni na stránku stránku, kde si vyplníte údaje pro žádost o přijetí do MŠ. Po vyplnění údajů a odsouhlasení podmínek se vám vygeneruje žádost a zároveň přihláška i se stránkou pro potvrzení lékaře, které je podmínkou přijetí dítěte do MŠ. Tuto žádost si vytisknete a v termínu zápisu, to znamená v době od 3. 5. do 14. 5. přihlášku doručíte do příslušné mateřské školy k zápisu.

 Protože nyní nevíme, jaké budou v květnu podmínky pro přítomnost dětí a rodičů ve školských zařízeních, budeme vás informovat podle aktuální situace. Tento způsob online vygenerování žádosti volíme proto, abyste měli dostatek času vyřídit si potvrzení lékaře a nemuseli jste v mateřských školách vyzvedávat přihlášky.

MATEŘSKÁ ŠKOLA NĚMČICE                        MATEŘSKÁ ŠKOLA ALEXOVICE